2017-04-26 12:37:51

Kurtlar Vadisi'nin başlayacağı tarih belli oldu!

TV ekranlarının efsane dizisi Kurtlar Vadisi film olarak sevenleri karşısına çıkıyor. Peki Kurtlar Vadisi Vatan filmi ne zaman çıkacak? İşte vizyon tarihi ve set görüntüleri

Kurtlar Vadisi'nin başlayacağı tarih belli oldu!

Ekranların efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu sezon yayınlanmaması nedeniyle izleyenleri üzmüştü. Pana Film'in yaptığı açıklamada Kurtlar Vadisi Vatan adıyla sinema filmi olarak yayınlanacak. Çekimler ise Antalya'da başladı ve filmin vizyon tarihi belli oldu. İşte Kurtlar Vadisi Vatan filmi çekimlerinden kareler

EYLÜL SONU, EKİM BAŞI VİZYONDA

Filmi eylül sonu, ekim başı vizyona sokmayı planladıkları bilgisini  veren Şaşmaz, bu sürecin 4 ile 8 hafta arasında olduğunu, sonrasında yeniden 'Kurtlar Vadisi' dizisinin startını vereceklerini kaydetti.

Şaşmaz, dizi için "Pusu"nun ardından yeni bir konsept isim de  düşündüklerini, vakti geldiğinde açıklamak istediğini anlattı.

"FİLM DARBE GECESİNİ ANLATIYOR"

Filmin yönetmeni Serdar Akar, çekimlere yağmur nedeniyle birkaç gün ara vermek zorunda kaldıklarını söyledi. "Filmimiz bir gece içinde geçiyor. O havada onun devamlılığı için durmamız gerekti. Film darbe gecesi geçiyor. İçeriğine ilişkin sadece bunu söyleyebilirim" ifadelerini kullanan Akar, şöyle devam etti:

"Antalya, sinemacılar için hakikaten çok iyi bir yer. Doğal plato  gibi, her şey var. Neden burası bir sinema merkezi olamıyor, şaşırıyorum yani.  Aslında Altın Portakal Film Yarışması da var, çekilen üçüncü, dördüncü film  galiba bu. Bulunduğumuz bölgedeki halk gerçekten çok yardımcı oluyor.  Manavgat'ta, Side'de, gittiğimiz tüm ilçelerde gerçek birer sinemasever gibi bize  davranıyorlar. Bizim Kurtlar Vadisi ekibi olduğumuzu bilenlerin etkisi de oluyor.  Tabii Kurtlar Vadisi'ni seviyoruz, devam etsin istiyoruz."

Akar, filmde kullanılan tankla ilgili soruya da "Biz geldiğimizde  buradaydı, bilmiyorum. Tank mı, ne tankı, tank nerede, bilemiyorum." karşılığını  verdi.

Yorumlar
GÜNCEL
GOOGLE İŞ GÖRÜŞMESİNDE SORULAN 8 SORU

GOOGLE İŞ GÖRÜŞMESİNDE SORULAN 8 SORU

PİGME KABİLESİNDEN 12 KARE

PİGME KABİLESİNDEN 12 KARE

Almanya'nın yeni delegesi meclise renk kattı!

Almanya'nın yeni delegesi meclise renk kattı!