2017-03-04 23:52:59

Kalbimdeki Deniz 20. yeni bölüm fragmanı son bölüm ardından FOX TV'de

Kalbimdeki Deniz son bölümü FOX TV ekranlarında izlendi. Büyük bir beğeniyle takip edilen Kalbimdeki Deniz dizisinin son bölümünde, İlk kez kuyruğunu başkasına kaptıran Hülya’nın hayatı kabusa döner. Deniz tanık olduğu şeylerden dolayı Diyar’a mesafe koyarken, Mirat Serdem’in çiftlikte kalmasını sağlar. Artun’u araştırmaya başlayan Hülya, onun aslında sakat olmadığını öğrenir ve rest çeker. İşte heyecanla beklenen Kalbimdeki Deniz 20. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki.

Kalbimdeki Deniz 20. yeni bölüm fragmanı son bölüm ardından FOX TV'de

Kalbimdeki Deniz yine heyecanlı bir o kadar da merak edilen bölümleriyle ekranda olmaya devam ediyor. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kalbimdeki Deniz son bölümüyle ekrana geldi. Başrollerinde Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş gibi isimlerin olduğu Kalbimdeki Deniz son bölümde, İlk kez kuyruğunu başkasına kaptıran Hülya’nın hayatı kabusa döner. Deniz tanık olduğu şeylerden dolayı Diyar’a mesafe koyarken, Mirat Serdem’in çiftlikte kalmasını sağlar. Artun’u araştırmaya başlayan Hülya, onun aslında sakat olmadığını öğrenir ve rest çeker. Yeni bölümü 11 Mart 2017 Cumartesi akşamı saat 20.00'de FOX TV'de ekrana gelecek olan Kalbimdeki Deniz 20. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında haberimizden izleyebileceksiniz.

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?İlk kez kuyruğunu başkasına kaptıran Hülya’nın hayatı kabusa döner. Deniz tanık olduğu şeylerden dolayı Diyar’a mesafe koyarken, Mirat Serdem’in çiftlikte kalmasını sağlar. Mustafa ve Ece adım adım aşka düşerlerken, Figen de Ferhat’la giderek daha yakınlaşmaktadır. 

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM İZLE - FOX TV

 Fikriye’nin bambaşka bir ruh haliyle ve hafızasının bir kısmını kaybederek uyanması, tanıyan herkeste şaşkınlığa yol açar. Nejat ve Mirat arasında paylaşılan sırlarla güven dolu bir dostluğun adımları atılırken, Artun ve Hülya ilişkisi giderek gerilir. Kaleyi içten fethetme yolunda adımlar atan Artun’un Deniz’e ilgisini fark eden ve kıskanan Mirat, Deniz’e olan duygularını biraz daha açık etmeye başlar. Artun’un tehditlerinden kurtulabilmek için Artun’u araştırmaya başlayan Hülya, onun aslında sakat olmadığını öğrenir ve rest çeker. KALBİMDEKİ DENİZ KONUSUDeniz bir kadının isteyebileceği her şeye sahiptir. Fakat mutlu ve refah hayatı bir gün kocası hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolunca tepetaklak olur. İki çocuğu ve yaşlı babasıyla çaresiz bir halde ortada kalan Deniz ile ona gerçek aşkı tattıracak ve hayat arkadaşı olacak Mirat’ın yolları büyük bir sürprizle kesişir. “Bazen hayat seni en değerli incisini sunmak için okyanusun en dibine çeker.”Haber Kaynağı : Star
Yorumlar
GÜNCEL
GOOGLE İŞ GÖRÜŞMESİNDE SORULAN 8 SORU

GOOGLE İŞ GÖRÜŞMESİNDE SORULAN 8 SORU

PİGME KABİLESİNDEN 12 KARE

PİGME KABİLESİNDEN 12 KARE

Almanya'nın yeni delegesi meclise renk kattı!

Almanya'nın yeni delegesi meclise renk kattı!