2017-08-14 13:24:36

Fenerbahçe'de Volkan Demirel krizi!

Göztepe maçında yediği hatalı golden sonra morali bir hayli bozulan Volkan Demirel'in eve kapandığı ortaya çıktı.

Fenerbahçe'de Volkan Demirel krizi!

Castro'nun şutunda topu içeriye alan Volkan Demirel, İzmir dönüşü golün görüntüsünü izleyip isyan etti: Sezona çok hırslı başlamıştım. Çok da çalıştım. 94 kiloya kadar düşüp, fiziğimi iyi duruma getirdim. Daha iyi olmam gerekirken böyle goller yemek beni çok üzüyor.

Sezonun açılış maçında 3 puana mal olan bir hataya imza atan Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel’in dünyası İzmir’de başına yıkıldı. Andre Castro’nun şutunda topu önce tutup sonra içeriye alan kaptan, dönüş yolculuğunda kendisine isyan etti. Uçakta kendisine moral vermeye çalışan takım arkadaşlarına içini dökmeyi de ihmal etmeyen deneyimli eldiven, kalitesine hiç de yakışmayan o golle ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Sezon biter bitmez yönetimle sözleşmemi görüşüp, 1 dakikada imzayı attım. Hem yaz tatilinde hem de kampta kafam çok rahattı. Sezona çok istekli ve hırslı başlamıştım. Aykut Kocaman beni çok iyi tanıyor ancak sıfırdan bir başlangıç yapmak istedim. 

Gerçekte çok sıkı çalıştım. ‘Kilolu’ yorumlarına maruz kalmamak için 94’e kadar düştüm. Şu an daha iyi olmam gerekirken böyle goller yemek beni çok daha fazla üzüyor. Ben o golü nasıl yedim hâlâ inanamıyorum.

DEFALARCA SEYRETTİ

Öte yandan Volkan, İstanbul yolculuğu sırasında arkadaşlarıyla yaptığı konuşmadan sonra koltuğunda adeta çöktü kaldı. Uçağa binmeden kaydettiği golün görüntüsünü defalarca seyreden 35 yaşındaki file bekçisinin oldukça sinirli ve mutsuz olduğu öğrenildi.

(Şampiy10)

PSİKOLOJİSİ BOZULDU, EVE KAPANDI!

Sabah'ın haberine göre ise; Göztepe maçında yediği hatalı gol nedeniyle eleştiri bombardımanına tutulan Volkan Demirel yıkıldı. Karşılaşma sonrası İzmir'den Bodrum'a geçerek hamile eşinin yanına gitmeyi planlayan F.Bahçeli kaleci, karar değiştirip İstanbul'a döndü ve telefonunu kapadı

F.Bahçe'de Volkan Demirel sıkıntısı yaşanıyor... 2-2 biten Göztepe maçında yediği gol nedeniyle eleştirilen tecrübeli file bekçisi, maç sonrası büyük üzüntü yaşadı. Takım kaptanı Volkan, soyunma odasına girdiğinde yüzünden düşen bin parçaydı. Kimseyle konuşmayan tecrübeli eldiven sadece, "Hepinizden özür diliyorum" dedi. Arkadaşları teselli etmeye çalışsa da Volkan kimseyle konuşmadı.

BODRUM'A GİTMEDİ

Volkan'ın üzüntüsü izinli olduğu dün de sürdü. Eşi Zeynep Demirel, ikinci çocuğuna hamile ve doğuma sayılı günler kaldı. Volkan, bu süreçte eşini yalnız bırakmak istemediği için Bodrum'a geçecekti. Ancak Göztepe maçında yaşadığı psikolojik yıkım nedeniyle Volkan, Bodrum yerine İstanbul'a gitti. Kendisini eve kapatan tecrübeli oyuncu, telefonuna dahi cevap vermedi.

Yorumlar
GÜNCEL
GOOGLE İŞ GÖRÜŞMESİNDE SORULAN 8 SORU

GOOGLE İŞ GÖRÜŞMESİNDE SORULAN 8 SORU

PİGME KABİLESİNDEN 12 KARE

PİGME KABİLESİNDEN 12 KARE

Almanya'nın yeni delegesi meclise renk kattı!

Almanya'nın yeni delegesi meclise renk kattı!